We vertrokken redelijk laat op zaterdagmorgen, waardoor onze eerste stop een roadhouse was met een redelijke "pie". Verder niet veel soeps...
Rond 15u kwamen we aan in de hut waar we overnachtten. Niets te vroeg - de laatste meters waren bijzonder zwaar - een gebrekkige voorbereiding en de hoogte zorgden ervoor dat ik nog met moeite maar de laatste trap opgeraakte.
Via KL vanuit KK naar Perth.
Spotted on Sunday afternoon bike ride
Na onze zwempartij waren er reeds wat meer wandelaars in de kloof afgedaald.
We aten onze lunch aan de day area.
We overnachten aan Mt Augustus - een 24h stop langs de weg halverwege Newman en Karijini. Op deze manier kunnen we op woensdagochtend reeds vroeg aan Dales campground geraken.